• Hovedpartnere

    Partnere

Lørdag Lør 7 Oktober Okt
Torsdag Tor 12 Oktober Okt
Lørdag Lør 14 Oktober Okt
Torsdag Tor 19 Oktober Okt
Lørdag Lør 21 Oktober Okt
Torsdag Tor 26 Oktober Okt
Lørdag Lør 28 Oktober Okt
Torsdag Tor 2 November Nov
Søndag Søn 5 November Nov
Torsdag Tor 16 November Nov
Lørdag Lør 18 November Nov
Torsdag Tor 23 November Nov
Søndag Søn 26 November Nov
Torsdag Tor 30 November Nov
I dag 2 Desember Des
Torsdag Tor 7 Desember Des
Lørdag Lør 9 Desember Des
Tirsdag Tir 19 Desember Des
Torsdag Tor 21 Desember Des
Torsdag Tor 28 Desember Des
Lørdag Lør 30 Desember Des
Torsdag Tor 4 Januar Jan
Lørdag Lør 6 Januar Jan
Torsdag Tor 11 Januar Jan
Lørdag Lør 13 Januar Jan
Torsdag Tor 18 Januar Jan
Søndag Søn 21 Januar Jan
Torsdag Tor 25 Januar Jan
Lørdag Lør 27 Januar Jan

Lillehammer innfrir kriteriene for klubblisens og tas av Handlingsplan

Lillehammer Ishockeyklubb Elite har i dag mottatt informasjon fra Norges Ishockeyforbund om at vi får lisens for herrelaget for kommende sesong uten betingelser og at klubben tas ut av handlingsplanen som vi har vært underlagt de siste årene.

Etter en turbulent periode er vi selvsagt stolte over at de tiltakene som har blitt gjort viser at vi har gjenvunnet kontrollen over klubbens økonomi og kan se frem til en ny sesong der fundamentet for lagene ligger på plass.

Denne snuoperasjonen har vært lagarbeid på sitt beste og styret vil takke alle samarbeidspartnere, Patriotene og andre supportere, alle lokale bidragsytere, ansatte og spillerne som alle har bidratt med et engasjement utover det man kan forvente. VI er også ydmyke ovenfor det ansvaret som ligger foran oss og håper på å videreføre det gode lagarbeidet i den sesongen som kommer.

Samtidig må vi huske at begge juniorlagene og det nystartede damelaget også er en del av klubbens drift og disse lagene har hatt svært gode resultater denne sesongen.

Nå ser frem til en ny sesong med blanke ark, et stort lokalt engasjement og fokus på det sportslige.