• Hovedpartnere

    Partnere

Torsdag Tor 28 Desember Des
Lørdag Lør 30 Desember Des
Torsdag Tor 4 Januar Jan
Lørdag Lør 6 Januar Jan
Torsdag Tor 11 Januar Jan
Lørdag Lør 13 Januar Jan
Torsdag Tor 18 Januar Jan
Søndag Søn 21 Januar Jan
Torsdag Tor 25 Januar Jan
Lørdag Lør 27 Januar Jan
Torsdag Tor 1 Februar Feb
Søndag Søn 4 Februar Feb
Torsdag Tor 15 Februar Feb
Søndag Søn 18 Februar Feb
I dag 22 Februar Feb
Søndag Søn 25 Februar Feb
Torsdag Tor 29 Februar Feb
Torsdag Tor 7 Mars Mar
Lørdag Lør 9 Mars Mar

LILLEHAMMER KVINNER ELITE - BAMBUSA-LIGAEN 2023/2024

Foto av spillerne: Alexander Henningsen.

Målvakter

#1 Marthe  Kongstorp Johansen

#1 Marthe Kongstorp Johansen

Målvakt

#35 Celine Silkebækken

#35 Celine Silkebækken

Målvakt

Fadder: Morten Silkebækken AS

Backer

#7 Thea Fernande Rustbakken

#7 Thea Fernande Rustbakken

Back

Fadder: Musdal Maskin

#8 Nora Haugerud Morset

#8 Nora Haugerud Morset

Back

Fadder: VailVault

#9 Mathilde Skogstad Messiha

#9 Mathilde Skogstad Messiha

Back

Faddder: Badstuspesialisten

#10 Andrea Zeylon  Grinnbo

#10 Andrea Zeylon Grinnbo

Back

Fadder: GP Gruppen

#22 "A"  Tiril Hodt  Eiken

#22 "A" Tiril Hodt Eiken

Back

Fadder: Formueforvalterne

 #36 Mina Isabell  Killingstad

#36 Mina Isabell Killingstad

Back

Fadder: Øveraasen AS

Løpere

#11 Emma  Fladmo

#11 Emma Fladmo

Løper

Fadder: Bredesen Opset

#15 "C" Josefine  Biseth Engmann

#15 "C" Josefine Biseth Engmann

Løper

Fadder: TECE

#18 Ella  Morken

#18 Ella Morken

Løper

Fadder: Lillestrøm Graving og Transport AS

#19 Ingvill  Hernes

#19 Ingvill Hernes

Løper

Fadder: Jansson’s Kobber & Blikk

#23 Ella  Horverak

#23 Ella Horverak

Løper

Fadder: Sense Psykologi- og konsulenttjenester

#24 Thea Lothe

#24 Thea Lothe

Løper

#28 "A"  Ida Haave

#28 "A" Ida Haave

Løper

Fadder: Varmefag Kristiansand

#32 Julie  Østby-Deglum

#32 Julie Østby-Deglum

Løper

Fadder: Marihøna Gårds-og friluftsbarnehage

#38 Liva Oltmanns

#38 Liva Oltmanns

Løper

#45 Stephanie  Gerads

#45 Stephanie Gerads

Løper

#55 Karoline Sandnes

#55 Karoline Sandnes

Løper

Fadder: Bilradio-spesialisten AS

#77 Selma Bjerknes

#77 Selma Bjerknes

Løper

Fadder: Torshov Sport

#89 Fanny Johanna  Riise

#89 Fanny Johanna Riise

Løper

Fadder: Abaris Consulting AS

Lagapparat

Isaac Hans Karl  Palmgren

Isaac Hans Karl Palmgren

Hovedtrener

Tom Jøstne

Tom Jøstne

Assistenttrener

Ernst Christopher  Rude

Ernst Christopher Rude

Materialforvalter

Mona  Fauskrud Johansen

Mona Fauskrud Johansen

Lagleder

Lagbilde 2022/2023

Foto: Alexander Henningsen.

Bakerste rad fra venstre: Ingvill Hernes, Selma Bjerknes, Emma Fladmo, Fanny Johanna Riise, Karoline Sandnes, Ella Morken.
Midten fra venstre: Isaac Hans Karl Palmgren (Hovedtrener), Tiril Hodt Eiken, Ida Haave, Thea Fernande Rustbakken, Ella Horverak, Andrea Zeylon Grinnbo, Ernst Christopher Rude (materialforvalter).
Foran fra venstre: Kirsti Jøines (lagleder), Julie Østby-Deglum, Ingunn Mathilde Anseth (A), Marthe Kongstorp Johansen, Josefine Biseth Engmann (C), Mina Isabell Killingstad (A), Mona Fauskrud Johansen (lagleder).